Hea elu/saatus/Jumal,

mul on Sulle tegelikult ainult üksainus küsimus:

Nädalavahetuses oli asju. Teatrit ja greibimahla ja kohvi, Statoili saiakesi ja sporti ja head toitu ja see nimekiri ei ole kaugeltki täielik. Peadpööritav, ütleks. Nädalavahetuse mõttetera, mis mind nüüd enam minna ei lase, sai küll välja öeldud kodaniku poolt kes oli selleks momendiks praktiliselt kõikvõimalikes mõeldavates joovetes, aga see selleks. C’est la vie, nahhui, nagu ütleksid prantslased ja venelased. Mõttearenduses koorus välja põhimõtteliselt midagi sellist, et teinekord kui Su unistus reaalsuseks saab ja Sa siis avastad, et see polegi nii glamuurne ja tore kui arvasid ning et tegelikult on sel ka miinuseid, et siis Sa ei julgegi enam unistada, sest kardad, et äkki järgmine unistus ka osutub hoopis igav-rutiinseks argipäevaks. Ja sellest oleks ju ometigi kahju.

Tuleb välja, et mul on täna nimepäev. See tähendab, et minust ei saanud ei Rutt, Anne-Mari ega Alice, kuigi kõik eelpooltoodud olid kaalumisel küll. Sai hoopis siiL ja palju õnne mulle selle puhul!

edit: Tuletage mulle meelde keegi, et ma ju käisin “Deemoneid” vaatamas õeraasuga ja mulle see väga-väga meeldis, et ma kirjutaksin sellest, miks ja kuidas meeldis. Ja sellest, kuidas Twitteris üks (ilmselt taimetoitlane?) kurtis, et Statoilis taimetoitlastele ühtegi sobivat toitu ei leidunud (küll aga leidunud 35 mittesobivat toitu) ja mõni hetk enne seda üks (ilmselt omnivoor?) just kurtis, et taimetoitlased nutavad ja halavad liiga palju ja heast maitsest tuhkagi ei tea.

One response to “Hea elu/saatus/Jumal,

  1. Jääraplika

    Sellepärast minu moto ongi, et unista suurelt aga ole ettevaatlik oma unistustega, sest neil on kalduvus täide minna. Väga detailselt peab teadma, mida tahad. Aga noh, ka siis võib midagi nihu minna 🙂

Tell me about it :)

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: