i’m in too deep

1. Mitte kellelegi ei meeldi vingu-viiulid. Ei, päriselt ka. Mitte kellelegi. Isegi kui tegu on Su sõbraga. Vingu-viiulist sõber ei meeldi isegi oma sõpradele.

2. Kui oled võtnud nõuks äkitselt midagi arvata kellegi/millegi kohta ja vastavalt oma arvamusele ka käituda ja suhtuda, siis tule taevas appi kui Sa peaks sattuma hämmingusse, et miks keegi teine Su kannapöördest aru ei saa. Samas – ei ole hullu, mõtle pealegi, mõtle rahulikult ja vaikselt edasi. Las need ‘teised kõik’ murravad pead, et mis Sinuga juhtunud on. Selgitamine ja arupärimine on nii overrated nagunii.

Vahepeal paluksin kümme minutit vaheaega (reptiili häälega)! 🙂 Ma ei kavatse ühelegi hartale alla kirjutada ja ma ei moodusta uut erakonda. Aga ma ei vingu (sel teemal eriti) ka. Mäletate punkti number 1? Mulle meeldis selles osas Jüri Pino FB-sse postitatud mõte: “Demokraatia pärast muretseja on nagu koonduslaagri vang, kes usub, et kui valve- ja halduspersonal õigete ja paremate vastu välja vahetada, on elu kohe lill.”
/Poliitikakauge inimese asjatundmatu ja -oskamatu mula lõpp/

Kultuuririndel uudiseid ei ole. Töö murrab, loen õhtuti paari lehekülje kaupa mõtete virrvarri maandamiseks Fifty Shades’i triloogiat. Viimane raamat on käsil. Rohkemaks/raskemaks lektüüriks ei ole aega. Ega jaksu. Kuna väga mitmetel tutvusringkonnas näikse kõik-kõik uus olevat neil sügiskuudel, siis nii ka mul ja mu uus töökoht on… uudne. Eelmise tööga võrreldes. Rohkem initsiatiivikust ja iseseisvat tööd vajav, rohkem vastutust ja suhtlemist. Kindlasti on eriskummaline mitte ainult minul vaid ka neil tõsistel ja tähtsatel härrasmeestel, kes mulle konsultatsiooni saamise mõttes helistavad ja peavad info saama piiksuvalt miisult (olgu pealegi mul nii lõvi süda sees kui tahes). Ma ei oska telefoniga rääkida. Niimoodi õigesti ja ametlikult vähemalt mitte. Peaks ilmselt asjakohast koolitust otsima hakkama?

So never mind the darkness
We still can find a way
‘Cause nothin’ lasts forever
Even cold November rain

One response to “i’m in too deep

  1. ->e

    Issand kas mu kommentaar kadus kuskile? Ma panin omast arust nii diibi… kui ta nüüd topelt ilmub, ole hea, kustuta see siin ära 😉
    Igatahes tahtsin öelda, et sarkasm mulle meeldib. Ja ma olen nõus – miks siis küsida, kui oled juba ISE, oma peas, arvamuse välja kujundanud? Järelikult nüüd on võimalik vaid IMESTADA, kui sedagi. Aga üldiselt, ka teistga arvestamine on OVERRATED 🙂
    Ja veel, kui sinu vaim ei suuda praegu vastu võtta midagi peale 50-halli, siis ma loodan, et sa vähemalt puhkad. Eks see talv ongi meil ju selleks antud?
    Ja tahtsin öelda, et mulle meeldis su eelmise posti pealkiri, aga ma juba kirjutan siia siis selle ka ära 🙂

Tell me about it :)

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: