Oh, I offended you with my opinion? You should hear the ones I keep to myself.

Ma mäletan, et kunagi jäin selle mis-on-naisterahva-käekotis-meemi osas postituse võlgu. Kuna ostsin Ülemiste keskusest endale uhiuue käekoti, kuhu nüüd viimaks ka mu läpakas koos sleeve’iga sisse mahub ja asjad tuli ju ümber tõsta, andis see hea võimaluse esiteks – kotist ebavajalik (lõpuks) ära visata ja teiseks siis pildistada üles, mida kuradit ma siis õieti kaasas kannan. Ning jah, teil on õigus, veiniklaasi jalg paistab ka. Päris mõnus Sangiovese sattus olema sedapuhku. 😉 Isadepäeva puhul  viisin lillede asemel isale Liibanoni veini, täpsemalt lausa Bekaa oru veini. See oli ka väga hea. Winestore’ist saab!

Võtmed: kodu-, auto-, ja spordiklubi kapilukuvõti + klubikaart. Oluline on, et võtmerõnga küljes oleks ka mingeid jubinaid, et neid oleks kotipõhjas ringi kaevates hõlbus käsikaudu üles leida ja välja sikutada.

Elektroonika: Telefon, mp3-mängija/mälupulk, taskuarvuti (ülikooliajast saati alati käekotis ja teinekord läheb vaja, mugavam kasutada kui telefoni kalkulaator).

Kosmeetika & hügieen: kõige muu hulgas ka 2 erinevat huulepalsamit, neist üks väga mõnus veriapelsini-lõhnaline h&m’st ostetud; 2 huuleläiget, 2 huulepulka, 2 küünelakki, 2 kivipuudrit, kätekreem ja ohatisekreem. See, et mitut asja on kaks tuleb sellest, et üks on hakanud vaikselt otsa saama ja siis on “kui silma jääb” teine lisaks ostetud ja nii nad on mõnda aega paralleelselt kasutuses.

Varia: Norra viiekroonine, vanad teatripiletid, Draakoni nätsukommide pakist pärit väike plastmassdraakon, veinikork (hääleseadelaagri ajast, katsuge te laulda, veinipudelikork pikuti hammaste vahel!)

Säästsin teid pabersalvräti- ja tšekinutsakatest, muus osas on ülevaade täielik. 🙂

Uus kott (koos uudishimuliku kassirisuga all paremas nurgas) on selline:

Kuna ma ei saa aga lasta ühtki postitust mööda ilma eneseteadliku ibata, tahaksin lihtsalt avaldada (võib-olla ignorantset?) hämmingut selle üle, et olen ometigi teinud nüüd veidi rohkem trenni jälle ja püüdnud sealjuures vähem süüa, aga ikka kaal tõuseb. Mida kuradit, ah? :/

edit: Reedeõhtuse Nõmme-Haabersti kergliiklustee jooksuringi lemmikud olid, lihtsalt infoks, “Amazing” ja “She Wants To Move”. 🙂 Lõpuspurdi saateks sai oi-oi kui vanakooli lugu “Everywhere I Go”.

4 responses to “Oh, I offended you with my opinion? You should hear the ones I keep to myself.

  1. Kitty

    Ohoh mis sul kotis on, kohe näha et tegu õige naisterahvaga 🙂 Pani kohe enda koti sisu uurima – kuna ma käekotti palju ei kasuta, siis seljakott ja sealt leiaks kalendermärkmiku, rahakoti, Crafti kindad ja tutimütsi, spordijoogipudeli (heal juhul janukustutuseks veits sees jooki ka), mälupulk, kaks mobiiltelefoni, võtmed, hügieenilline huulepulk, digifotokas, ninatilgad ja kurguspray, pakk pabertaskurätte ja mingi sokolaad ka, jumal-teab-mis-ajast.

    • :))) See on vist üsna inimlik, et pakub huvi aeg-ajalt natuke piiluda teise inimese ellu. Ja käekotisisu erineb kohati täitsa kardinaalselt ikka, samas olles iseloomulik omanikule, muidugi;) Alles liikus blogides ringi see meem, noh, ja ma mäletan, et siis ma kuidagi ei jõudnud selleni, kuigi nii põnev oli teiste blogidest pilte vaadata ja lugeda ja võrrelda:)

Tell me about it :)

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: