i don’t quit when i’m tired, i quit when i’m done.

Kuna sügis hingab ähvardavalt kuklasse ja ma sain kadedaks kõigi peale, kes pühapäeval sügisjooksul/-maratonil end ületada ja maksimaalselt pingutada said, otsustasin ka ette võtta eneseületuse.

Ja jooksin ära selle suve sihiks võetud 2x8km ringi (ehk koos ringile ja tagasi jooksmisega kokku 17km) Harku metsas, seda hoolimata orienteerumislaulupeost mis seal samal ajal aset leidis. Kõik kohad olid täis suvalistes kohtades põõsastest välja kargavaid kaardi ja kompassiga kodanikke, kes korraks teeveerel peatusid ning seejärel üle tee jälle kraavi ja põõsaste vahele edasi kalpsasid. Ka kaardihoidjaga rattaid vuras väga palju ringi, niisiis täielik rahvapidu. Mina aga silkasin väga rahulikult, ühe ringi ühtpidi, teise ringi vastassuunas, et jõuaks ikka lõpuni joosta, mitte ei peaks kõndima. 1:55 ja keskmine pulss ilusti tervisetrenni vahemikus ehk 163 bpm. Ja oleks jaksanud veel joosta. Järgmine suvi teen paremini!

Täna ainult ei ole trepid mu põlvede sõbrad teps mitte…

One response to “i don’t quit when i’m tired, i quit when i’m done.

  1. Minni

    Mulle nii väga meeldivad su need temaatilised pildid, mida sa viimasel ajal oled hakanud postitustele lisama :)) P.S. 17km on supertuus! Go, Liis!

Tell me about it :)

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: