Hoiatus!

Jah, öko-tšikk minus nüüd selle jutu peale nutab natuke ja on õnnetu, aga mis parata. Juhul kui te peaksite ka kalli raha eest plaanima osta ROCS’i “Bionica” hambapastat – siis soovitan, et ärge ostke. See maitse… kujutage nüüd ette kõige vastikuma maitsega arstirohutinktuuri üldse – vot umbestäpselt nii maitsebki. Mitte nagu mõnus lagritsakomm, vaid mõru ja läkastama ajav lagrits. Ja ei tahaks uskuda, et ma olen väga laisk hammaste pesija (kuigi võimalik, et selle mõru maitse tõttu pesen tõesti kiirustades, et vaid jubedus ruttu mööda saaks) – aga ta ei tundu sugugi hambaid nii puhtaks tegevat kui näiteks Himalaya Herbali looduslik hambapasta (mis maitses KA halvasti, aga tagantjärele mõeldes sugugi mitte nii halvasti!).

Ühesõnaga – on väga võimalik, et mõnele lagritsasõbrale väga meeldib see maitse mis suhu jääb pärast. Ja on väga võimalik, et looduslikkuse ja öko nimel tulebki vahel lihtsalt järeleandmisi teha. Loomulikult ma ju pesen selle hambapastaga tuubi lõpuni ja ära ei viska seda, aga järge ootab mul vahelduseks jälle Colgate. :/

2 responses to “Hoiatus!

  1. Jääraplika

    Pepsodent Xylitol hambapasta on ka hea, sest lisaks nimetuses olevale sõnale ta tegelikult ka sisaldab ksülitooli, mis on hambaaukude teket vähendav aine. Mina enamasti kasutan seda hambapastat.

  2. tirtsikas

    Ole pai ja loobu öko-pastade kasutamisest. Hambaarstidki ei suhtu neisse hästi ja üks on isegi öko-pastat kasutanud patsiendilt küsinud: “Mis sinuga juhtunud on? Kas sa enam hambaid ei pesegi?” Tegu oli omavahel tuttavatega, seepärast ka nii otse küsida julges.
    Öko-pastad võivad ju ökod olla, kuid hambaid nad ei kaitse ja puhtaks ei pese. Sensodyne’i hambapasta nimi käis näiteks ühe mu tuttava hambaarsti jutust läbi, kui küsisin soovitust sellel teemal.

Tell me about it :)

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: