Rrh-kõh-põh-tõh…

Mul on nüüd suisa 2 korda olnud hääleseade tund! Kujutate pilti? Ma võtsin ja murdsin oma rutiinist ja mugavustsoonist välja ja läksin mitte kooris kellegagi võistu/kellegi varju laulma vaid kohe üksi ja iseenda vastu. Aga mu õpetaja on nii armas, et mu noodist mööda laulmisi ja pinges olekut ja põdemist võtab ta nii, et ka mina arendan ju sedasi teda. 😉 Ma kujutan ette, et tempos 1 kord nädalas läheb aastaid, enne kui ma julgen kellegi ees piiksatadagi, aga… põnev on! Ja tore! Järgmiseks korraks tohin ma juba ühe lihtsama ja väikese ulatusega lastelaulu noodi kaasa võtta, millele nüüd iga tund ca 15 minutit pühendama hakkame, et õpitud harjutusi praktikas ka rakendada.

Samuti võtsin nüüd julguse kokku ja käisin ära juba sügisel kingiks saadud Reiki seansil. Mul on praktiliselt tõsine tahtmine minna ka Reiki baaskursusele ise. Tellisin äsja ära terapeudi soovitatud 1 raamatu ja veel ühe üldisema raamatu Reiki kohta. Ei, ma ei ütleks, et ma olen nüüd maagiliselt terveks või paugupealt heaks inimeseks saanud. Füüsiliselt ei tunne ma ennast teistmoodi ja mul polnud ka enne füüsiliselt ju midagi häda. Aga kui seanss üldiselt peaks vist kestma 75 minutit siis meil läks kokku 2 tundi… 🙂 Ma ei tahaks sellest pikemalt rääkida, ma tean, mis nägu te enamuses juba läinud olete selle jutu peale. 😉 Lihtsalt mõtelge korraks, et kui palju on neid põhimõtteid ja lihtsalt elutarkusi, mida me kõik “hästi teame”, aga mille järgi sugugi joonduda ei saa/taha/viitsi? Kui öeldakse, et “ära muretse” või “ära vihasta” või “ära tee oletusi”, siis kuivõrd me suudame nii olla ka ja kui tihti me plärtsume koheselt vastu, et “häh, kergem öelda kui teha!” 😉 No vot.

Kolmas juba päevade kaupa kuklas tiksuv mõte on ikkagi jõuluaeg. Kuidas saada hakkama vitamiinipuudusega, unisuse ja väsimusega, kohutava külma ja lumehangedes-jalad-märjad-sumpamisega, jõuluetenduste-plejaadiga ja… jõulukinkide välja mõtlemisega? :/ Kui kellelgi on hõbekuuli selle situatsiooni jaoks (ja “mine päikesereisile ära” ei loe, sest kui veel natuke provotseerida, sõidan ma Uus-Meremaale elama ära! :p) – siis võib palun mulle teada anda, aitäh!

Also: kuni kakukaamerat, hülgekaamerat ega tihasetalvesöögimajakaamerat pole käepärast – vaadake pingusid! Dublini loomaaias.

6 responses to “Rrh-kõh-põh-tõh…

 1. eioleolemas

  Aproblematoosi puhul tekitame vapralt probleeme juurde? Jõudeelu tingib arusaamatud soovid ja nende ebakonventsionaalsed lahendused??
  Olen jah samasugune vana viriseja ja kriitik ümbritsevate imbide keskel 8)
  Vitamiinipuudus – rohkem puu- ja juurvilju?
  Unisus-väsimus – paremini planeeritud aeg ja efektiivsem puhkus taastumiseks?
  Kohutava külmaga soojemad riided, aga kus nii kole on? Meil siin Tallinnas on täitsa mõnusalt jahe alles…
  Märgade jalgade vastu aitavad head talvesaapad, ja-jah, minusugune vanake kasutab viletsamate ilmadega kontoris isegi vahetusjalatseid:P
  Hõbekuuli võin pakkuda (kristallkuuli ei ole).
  Muidugi mine päikese kätte – saad energiat, vitamiine ja positiivsust – koli parem Brasiiliasse, seal on kordades ägedam ööelu. Sinusugusel lihtsam ka hakkama saada 😉
  mõmm

 2. appi…ma päris ehmatasin…kui uut sissekannet nägin…

 3. minni

  Oo, sissekanne, mis mõttes? 😐

 4. H

  Tähendab, selle reiki kohta oskan ma ainult heakskiitvalt noogutada, tubli:))

 5. Jääraplika

  Võta kohe müts maha sinu ees – astud vastu oma hirmudele 🙂 Tubli tüdruk! Reikist tahan ma veel lähemalt ka teada. Paluks ikka blogiseda 🙂

 6. Kristel

  Kuule, ära nüüd käest ära lase 😛 Ära jälle vahet sisse lase!

%d bloggers like this: