Tõsielust

Mulle tundub, et justkui ei ole väga palju vett silla alt läbi voolanud sellest ajast, kui ma kirjutasin detailselt sellest, keda me Moskvas nägime, mida ma Privés jõin, kes Angelis suudlesid ja kuidas ma pooleldi koomas olles taksoga koju sain. Aga ma olen praegu sellises eluetapis, et uni tuleb peale juba kella 23 paiku ja noh.. tavaliselt algas siis ju alles kibekiire valmistumine, et viimase bussiga linna pittu jõuaks. 🙂 Kas ma olen vanaks jäänud? Nii ruttu?
Kas selline elu valitakse või see valib ise, kelle juures ta pikemalt peatub ja kellest ta võrdlemisi kiirelt teerulliga üle sõidab?
Kui kõige olulisem oli, mitu sms-i aastavahetusel tuli, kes helistas, mitu lille sünnipäevaks sain ja kellega on suhted nii maailmalõpulootusetult sassis. Kui kool polnud oluline vaid pidu oli põhiline. No olgu, kool oli ka. See tähendas siis ööl vastu kontrolltööd/eksamit kohvi abil üleval passimist ja meeleheitlikku tuupimist. Vähemalt minu, sellise väikese aruga karu jaoks.
Ma ei tea kas nüüd on parem või halvem olla. Praegu on lihtsalt teistmoodi. Täiesti teistmoodi hea. Esmakordne seis minu jaoks. Ma tunnen ise, et mul on ikka päriselt vedanud. Ma ei torma enam nagu väike kirjupäine leheke sügiseses tormituules siia-sinna. Okei, ma võib-olla ei näe nii palju maailma ja ka kogemustepagas võib jääda kasinaks, aga mu elul pole ka nii midagi häda. Ma ei igatse seda siblimist nii väga.
Võib-olla tuleb see säbelemise aeg tagasi jälle kunagi ja siis ma registreerin ennast igasse võimalikku kunstiringi ja trenni, hangin teise kõrghariduse, reisin pool maailma läbi ja panen uuesti ritta kõik Tallinna (või juba Eesti?) parimad maasika-margaritakohad, aga võib-olla ka mitte. Elu näitab. Mul vist alles hakkavad silmad lahti minema. Pseudopsühholoogiaga tegelen tegelikult nüüd juba palju vähem, nagu postituste hõredus näitab. 🙂

Head uut aastat, loodame parimat. 🙂

9 responses to “Tõsielust

 1. ma olen nüüdseks juba mitu aega tagasi mõistnud, et mulle on elukaaslasest eluks ja olemiseks suuremalt jaolt küll.
  tore on tööl käia, koolis, laste tegemistele kaasa elada, hea on kodus olla, vahel seltkonnas, teatri, kinos , reisil käia.
  ega teab mida rohkemat vaja olegi. et end hästi tunda.
  suure elu väiksed asjad.

  head uut minugi poolt!

 2. minni

  Elu teeb omad korrektuurid, öeldakse. Aga sa jääd igavesti minu moskvaangeliveinishokolaadikoomataksoprintsessiks!

 3. Trevor

  Väljas käia saab väga ilusti, lihtsalt sellega õpid arvestama, et peale tööd kell 5 on täiesti ok kuskile maha istuda paari sõbraga mõneks tunniks, ning öösel taksoga kojusõit on pigem erand.

  Ent see et sa oma psühholoogiks olemise soovi oled ära kaotanud, on küll positiivne 😉 Ülemõtlemine pole iial head teinud.

 4. сосед

  Vaatan, et teoorias on ta kõva käsi.. praktikast jäävad _tal_ puudu ainult sõbrad :]

  Omapoolset vaikust pühade ajal põhjendan tagasihoidlikkusega, aga siiski olid mõtteis ja korra isegi vahtisin su nimega telefonis tõtt. Seekord pääsesid.

 5. сосед

  eihän asia minulle kuuluu, mutta.. sul siin kell vale:P

 6. Minni, musi! ;*
  naaber, parandasin vist kella ära. ja palun vabandust, et ka minu poolt pühade ajal vaikus oli. teeme järeltöö 360 päeva pärast või nii? 🙂

 7. Su postitusi on vahel ikka nii armas lugeda 🙂 Head uut aastat, jõudu ja avastamist 🙂

Tell me about it :)

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: