Kondensatsioonielektrijaama talitluse optimaalseks juhtimiseks peab teadma katelde, turboagregaatide ja omatarbe sisend-väljund karakteristikuid! Et te teaks.

Positiivne on selle stressi ja kiire elutempo juures, et süüa pole aega ega tahtmist ja et S ja 36 suuruses asjad sobivad ilusti selga. 😀 Kaal pole langenud, aga tunne on, nagu oleks pekki tiba vähem. Et aga kunagi ei või kindel olla, püüan järgmine nädal kindlasti trenni jõuda. Korduvalt. Kingakesed, panin tähele, sobivad suuruses 38, aga oleks et siis leiduks sobivaid suvekingi – muidugi mitte! Täna kondasin Ülemiste keskuses pärast tööpäeva ja kingade ja pükste otsinguist koorus viimaks hoopis seeliku, pluusi, kõrvarõngaste, bikiinide ja kosmeetikatagavaraga kodupoole sõit. Lihtsalt masendav. 🙂

Sõnumitevalves passimine ja 64 minutit nonstop mobiiliga rääkimine ja ise mitte märkamine, kuidas aeg lendab jäid ju põhikooliaega, ei? Tundub, et mitte, nüüd on nad lihtsalt asjalikuma lauseehitusega, mõistlikumatel teemadel ja üldjuhul mingi iroonilis-humoorika twistiga ka! Ja põnev on. Oikuipõnev. Ma pean mainima, et ma pole ennast kaua juba nii kooliplikalikult elevil olevat tundnud. Kui nüüd peaks toimuma kukkumine, siis saab see olema kõrgelt ja valusalt.

dearheart

Vot. It’s really good to hear your voice say my name

3 responses to “Kondensatsioonielektrijaama talitluse optimaalseks juhtimiseks peab teadma katelde, turboagregaatide ja omatarbe sisend-väljund karakteristikuid! Et te teaks.

 1. miu

  tubli naine valmistub ikka kõige hullemaks ette, et siis oma küünilisuse ja eelarvamustega asi põrmustada aga saab vähemalt öelda et ma ju ütlesin.

 2. miuuuuk, kas ma olen tubli ja/või küüniline naine? 😦 ma ei valmistu ju teadlikult ette, selles mõttes.. ma konstateerisin fakti ainult. ega ma sellest johtuvalt nüüd vähem naiivselt ja pea ees sellesse ei torma! ;P Sa tead ju küll, missugused me oleme Sinuga – lootusetud romantikud. 🙂

 3. miu

  ei no mina küll olen tubli ja/või küüniline naine
  töötasin end oma elupika suhte ajal pidevalt kui lõpetasin sain haiget. lihtne! lubasin et enam nii ei tee. ja siis hakkasin pulmi planeerima. see ei olnud ka parem. hvak küll oleks selle jamaga edasi läinud saadaks praegu kutseid välja 22. juuliks.
  nii et vaba ja vallaline
  mõneks ajaks vähemalt

Tell me about it :)

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: