Ega naised mehi kunagi valesti ei mõista, ikka ainult mehed naisi!

It’s only just a crush, it’ll go away
It’s just like all the others it’ll go away
Or maybe this is danger and you just don’t know
You pray it all away but it continues to grow

Kohutav. Lihtsalt kohutav. Tegelikult tuleks ära keelata üldse armumine ja muu taoline ninnu-nännu värk. Kellele seda vaja oli nüüd siis. Milleks sellest armumisest enne kasu on olnud? Kõik mis ma saan, on värisevad käed ja pekslev süda ja pidev kartus, et millal siis täpsemalt kõik pekki läheb. Aga tegelikult mul on tunne, et vist on juba läinud, nii et võib oletada, et tegelikult on kogu see värk juba üle läinud ja vaikselt saan hakata taastuma ja lootusi ja südant põrandalt kokku noppima. ;p Kiire värk, ega elu ja ilu ei oota.
Käisin perekondlikult Tallinna Linnateatris “Karin. Indrek. Tõde ja õigus. 4.” vaatamas. Ma arvasin alguses, noh, kuuldu põhjal, et see on hea. Aga siis ma istusin saalis 4 tundi ja 45 minutit (kahe vaheajaga) ja veendusin selles kuhjaga! Vahel tuleb ikka no99 ja draama jt. vahele mõni Linnateatri etendus sobitada, et meelde tuletada, kuidas teater õieti käib. Ma saan aru küll neist, kes ütlevad, et rusuv ja liiga pikk oli, aga see on ju ometigi Tammsaare, kallid inimesed, ja see on põhjamaade temperament (või õigemini selle puudus). Minul igatahes oli äratundmistunnet enda ja eestlastega üleüldiselt ikka alatasa. Ja Hele Kõrele ja Indrek Sammulile jätkuvad ovatsioonid püsti seistes. Indrek muidugi ei üllatanud, aga Hele Kõre on nii tõsiseks ja tubliks näitlejaks saanud ja pole kellegi plikake enam, nii meeldiv. 🙂 “Kallis, sa armastasid ikka rohkem, kui mina suutsin uskuda.
Nüüd, kui lubate, panen jalad seina peale ja oigan ja ägan veidi, sest 6 tundi järjest püsti seista, kontsadel ja Kaubamaja Ilumaailma teada-tuntud täiesti toksilises parfüümiauruses keskkonnas – halloo! Aga 2 müüki panen enda nimele tänase päeva järele kirja küll. Ja kus kõik suure suuga Black XS’i ostma tulijad jäid siis? 😉

6 responses to “Ega naised mehi kunagi valesti ei mõista, ikka ainult mehed naisi!

  1. Sa ikka ostjatele XS-i seletasid korrektselt lahti?

  2. I wish. Paco Rabanne’i meesteparfüümide lett on nii nõmedalt vaateväljast… väljas, et ma ei näe naisteparfüümide juures olles, kas seal on kedagi ja kui ma seisan meesteparfüümide juures, ei ole mehi ollagi. Mehed (peam. vene noorukid) minu abi igal juhul ei soovinud, vurtsutasid aga otse riietele (sic!) ja pähe (!!!) korraliku pilve endale sobivat parfüümi, muid lasid hooga paberiribadele ja panid ajama. Potentsiaalset klienti – njetu.

  3. Mis agentuuri kaudu sa seal tööl oled — kas otse maaletooja kaudu?

  4. Jah. 🙂 Hulgimüügiga tegelevad & päris mitu head (noh, kuidas kellelegi, eks) brändi on nende all isegi et.

  5. lee

    magasin midagi maha jälle?

  6. Oleks võinud öelda, et kuskil “nähtaval” oled, oleks tulnud tere ütlema… ja vaatama, kas suudad mind Armani pealt ümber rääkida 😛

Tell me about it :)

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: