kui ise midagi ei tee, siis midagi ei juhtu ka. minu puhul lihtsalt ei juhtu. kunagi.

Igasuguseid asju avastab ikka. Dialoog on edu alus, mhmh. 😀
Reedel algas seiklus Islandis kell 20-23 oleva Happy Hour’iga, mida kuritarvitati ikka hoogsalt… ja mingil ajahetkel uurisime, mida kujutab endast uus ja peatselt avatav Lounge UpUp ja siseinfona võib vabalt öelda, et väga lahe koht on. Kodanik Sass “Ecstatic” Krjukov mängis väga head muusikat ja mojito oli pärast suhkrusiirupi lisamist palju parem. Kui Matthias avastas, et ma joon energiajooki puhtalt ja üldse mitte rummiga, muutus ta väga tõsiseks, võttis mu joogi ja tuli 2 minuti pärast tagasi, rummiga energiajoogiga. 🙂 Igatahes jõudsime me veel ka Moskvasse, kus diskohittide asemel lasti räppi (50cent ja A-rühm – disko missugune?!) ja kus Andres suutis kaardimaksete süsteemi kuskile pimedasse kohta sügavale ära kaotada, nii et see igatahes peale teda enam ei töötanud. 😀 Nii, ja loogika ütleb, et kui Moskvas juba tuled põlema pannakse, et siis on hea mõte takso tellida ja koju minna, eks ole? Mida meie tegime, läksime Levi’st Välja muidugi. Oma sünnipäevalt põgenenud Liina oli seal, oma sünnipäeva eelpidu pidavad Hannes ja Antero ja täitsa joviaalses meeleolus Jaan-Laur ka. No kui Sa ei ole sattunud “leevikesse” umbes pool aastat, siis näha mingi miljonit tuttavat on ikka üllatav küll. Tsirkus ja hullumaja puhvet. Korraga!

Põhimõtteliselt siuhsäuh Läänemaad vallutada 4 auto ja umbes 14 inimesega oli minu jaoks esmakordne, aga päris valutu kogemus. Suurte poiste mänguasjadena olid muidugi olemas GPS ja Regio kaardiga läpakas ja raadiosaatjad, et autod saaksid omavahel ühendust pidada! Nalja igatahes sai. Ja õhtul, noh.. sip-sip Antero sünnipäevale klubisse “Võit”, kus oli kohe hästi mitu tuttavaid inimesi. Boonuseks veel kringel. Ja kirsiks kringli ja tuttavate toredate inimeste peal oli Jesper, kes mängis lihtsalt maailma kõige sheffima hausiseti, noh. 🙂 Ja et reedel taksokogemus pigem taksošokk oli, siis oli Allan nii kena ja tõi mu koju ära, nii et ma ei pidanud kuskil taksoga susserdama, aitäh!

Kahju, et 2 sünnipäeva jäid külastamata ja preilid blondiinid ka täitsa unarusse… aga ma loodan, et ma näen teid kõiki ka ikka… varsti.. ja võimalikult ruttu! 🙂

Tell me about it :)

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: