mutantfruktidisko

*Kaspariga tõdesime, et siis on ikka hull küll, kui mehi peab kepiga eemale peletama.

*Kui ma ütlesin, et viiruk üldiselt ajab mind köhima ja paneb pea valutama, siis Kaspar arvas, et Liisi peletamiseks piisab kui maja ümber viirukit suitsema panna. Vrd. “Liisivaba tsoon”.

*Avatud Uste Päev iseenesest möödus ju kenasti. Lapsed, kes huvi tundsid, võtsid voldikuid; lapsed, kes huvi ei tundnud, krabasid pastakaid-märke-helkureid ja ehk keegi neist kahest grupist kunagi ka otsustab siis energeetikateaduskonna kasuks. 🙂 Ka minule oli see üritus kasulik – sain nimelt teada, et võin peale elektroenergeetika bakat näiteks haldusjuhtimise magistrantuuri proovida sisse astuda. Vahva ju. 🙂

*Grill-restoran “Babyback” Sabatalus oli hästi vahva interjööri ja teenindava personaliga. Ka WC pidi äge olema (ei käinud, aga Pirje ütles, noh). Pasta puhul ei olnud mingi maitseürdiga koonerdatud nii et tundsin ennast rohkem lehmakesena seda muru närides kui mõnda salatit süües… Liha aga oli kõigi kommentaaride järgi hea. Dr. Pepper jäi proovimata. Roosa vein see-eest sai poole pudeli ulatuses täitsa ära proovitud Pirjega. Ahjaa, MaasikaMargaritade-Angeli-Juuksuri tuur on vaja ära teha! Aitähid lähevad ilmselt maailma kõige hoolitsevamale Andrusele.

*Ah et miks hoolitsevale? No sest kui ma teatasin, et ma olen von krahlis garderoobis tööl 5 tundi öösel, siis ilmus Andruse autosügavustest välja espetsiaaaaaalselt mulle ostetud karbike kräsupea koogiga (no et juhuks kui ma näljaseks lähen) ja 2 red bulli (1 suhkruga ja teine suhkruvaba), sest ma ju pidin öösel üleval olema. Kusjuures Babybackis käekotti topitud saiapulgad sai endale Alfie (minu kaas-garderoobitädi). 😛

*Von Krahli “Mutant Disco” oli of corpse hullumaja nagu ikka. Inimesi oli vähem kui eelmisel peol, aga ikkagi piisavalt, et garderoob pungil täis oleks (ca 500). Natuke kiideti, jagati numbreid, küsiti numbrit ja oldi üldse väga joviaalsed (nagu joobes inimesed ikka), aga need kõik jäid varju selle kõrval, kui ikkagi tuli kodanik noekstaiseteabküllkesonju ja ütles, et “Sa oled ju kõige ilusam tüdruk von krahlis” siis see ei loe, et ta ka natuke ergutust oli alkoholist saanud, see oli sellegipoolest väga armas. Nüüd saab hea tujuga magama. 🙂

2 responses to “mutantfruktidisko

 1. “on ikka hull küll, kui mehi peab kepiga eemale peletama”

  Sa ju kõigest peletad eemale.
  Kas sa ei arva, et ka poibed omavad nakkuslikku lühimälu.

  Ka Juku-anektoodis oli metssuguharu kohtuotsuseks “Surm läbi Lumba-Pumba”, ei mingit kepiga hirmutamist. On siis Sinu peletava kepi meetod humaansem? Vahest oled taimtoitlanegi?

  Siiski – rõõm kuulda, et harrastad 🙂

  Endiselt olen ma Eriti Tõre selle kommentaariumi kasti kallal. Liisliis! Ma näen hästi, aga siiski ma (me) ei ole siiski Eagle-Eye Cherry.

  Aga Joviaalne noormees oli lihtsalt oma keele hammaspiduritele liigselt õli valanaud, seega ei saa talle, nagu mainitudki, lipitsemist nina peale heita, sest “tõde pead sa laste ja joodikute käest kuulma”.

 2. Tirtsikas

  Ma ise Avatud Uste Päeval ei käinud, kuid küsiks ikka – mis märke seal jagati? Ülikooli omi? 🙂

Tell me about it :)

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: