bad-luck-charm tegutseb vol.2.

Kummikinnas! Pizza Grande-häng ja tšill ja isversusver mis jutud, pluss esimesed (teised-või-n’indad) tutvumised ja siis oh seda kohutavat kriitikat. Peoperemehe kiusamine “Are we there yet?”-pärimisega kuni Hospitali või siis Ravi tänavani õigemini ja kriitika jätkus ja vahepeal oli tulnud kõne tänaselt auhinnaliselt ja äärmiselt hiliselt ärkajalt, kellega ma Läänemaad avastama ei läinud seekord. Kahju, aga elu on selline, et alati ei jaksa oodata järele… Igal juhul Wii Sports ja Punane Draakon põrandapesuämbris, 9 liitrit kadus kui hea kokteil alkohoolikute januste suude sisse ära – väga ruttu! Ja jätkuv tutvumine, norimine, lõõp ja jälle tasapisi tutvumine. Mõni telefonikõne mahtus ka jälle sinna kuskile ja kaks Tiibeti mastiffi ka – alles noored, aga juba siuksed karud valmis! 😀 Ja harilik Moskvaring, üks mojitokene tuli mängu, lisaks energiajoogile, vendadele Hallooooo-dele ja intsule ja siis sellele võõrale tüübile garderoobist ka, kes niisama kohapeal tantsida armastas. Ja siis täiesti ebaharilik From Dusk Til Dawn-ring energiajoogi ja veidraks keeratud hea muusika ja veel imelikumate inimestega ja siis teistkordne RevalHotelPark&Casino ring, kus poisid täitsa headusliku-seadusliku eksperimendi tegid ja veendusid, et mitte iga naisterahvas ei too õnne vaid ainult teatud kindlad tsikid ja mina nende hulka ei kuulu. Ja siis üllatusesinejana ilmnes VenusClubi ring, kus sai jube liiga palju räägitud kooliasjadest ja muidu tõsine oldud, aga natuke tantsitud ka.

Ma olin ikka jube noor siis, kui sai hommikuni pidutsetud ja esimese bussiga koju tuldud alles. No ja nüüd tulin ka esimese bussiga koju, sest taksot ei saanud ja 1182-tädi ütles 4 minutit vale aja, kui ma küsisin, millal esimene 18buss läheb.

Ma olen natuke muusa ka. Ja ma tean, et monsieur S.-il oleks ka väga kurb, kui ta peaks olema eluaeg selline sarkasmiprintsess nagu mina. Ja ma loodan, et härrasel homme Läänemaal ja täpsemalt Haapsalus läheb kõik hästi. Mul võiks ka kõik hästi minna. peavalu ja kõhuvalu võiks minna üle ja jalad valutamise lõpetada. Lioton1000 geel on aga targu eelmisest peost jäänud voodi kõrvale ja nähtavasti on jälle vaja.

Muuseas, jube jama on, kui muusikat on palju, aga midagi pole kuulata… ja jube jama on, kui inimesed jonni ei jäta, kas mina olen ka nii kangekaelne ja lausa ebaviisakalt jonnakas?

Ja kas mul siis on Angelina Jolie kulmukergitus või on temal minu oma või on O. lihtsalt liiga palju siidrit joonud? Oleme tagasi kohe pärast reklaamipausi.

nagukakstilkavett.JPG

Peoperemehele Hospitalitänaval võib muidu helistada küll, ma usun, ainult mitte pärast viite hommikul. Aimzorro! ;p

One response to “bad-luck-charm tegutseb vol.2.

  1. Temal on sinu oma 😉

Tell me about it :)

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: